Průmyslové lepidla a tmely Loctite
Nyní k nákupu nad 4 000 Kč dárek Zjistit více
Belzona 4141 Magma - Build - 8 kg
DoporučenýDoprava zdarma

Belzona 4141 Magma - Build - 8 kg

Dvousložkový kompozitní materiál s nízkou měrnou hmotností pro opravy a renovace svislých ploch a stropních konstrukcí z betonu a kameniva. Tento materiál zjednodušuje aplikace na svislých plochách a stropech a zároveň jim poskytuje dlouhodobou ochranu proti mechanickým a chemickým vlivům. Materiál BELZONA® 4141 může být nanášen na kolmých stěnách ve vrstvě o tloušťce až 12,7 cm a na stropních konstrukcích ve vrstvě až 7,6 cm a to s minimální podporou během aplikace.

Celý popis produktu
Skladem, Dodání do 5 pracovních dní
Značka
Původní cena
8 875
Cena :
9 763
Cena bez DPH:
8 069

Celý popis produktu

Dvousložkový kompozitní materiál s nízkou měrnou hmotností pro opravy a renovace svislých ploch a stropních konstrukcí z betonu a kameniva.

Tento materiál zjednodušuje aplikace na svislých plochách a stropech a zároveň jim poskytuje dlouhodobou ochranu proti mechanickým a chemickým vlivům. Materiál BELZONA® 4141 může být nanášen na kolmých stěnách ve vrstvě o tloušťce až 12,7 cm a na stropních konstrukcích ve vrstvě až 7,6 cm a to s minimální podporou během aplikace. Nevyžaduje tedy použití bednění a je ideální volbou pro použití na vnitřním i venkovním zdivu.

Použití materiálu BELZONA®4141

zvětralý beton, kamenivo, dekorační fasádní profily, okenní římsy a šambrány, zdi, stropy, klenby, mostů, střechy, přístřešky apod.

Zatím žádné recenze na tento produkt.

Dotaz prodejci

povinné položky

Odeslat známému

povinné položky

frame-scrollup