Průmyslové lepidla a tmely Loctite

Novinky a zajímavosti

Snazší a kvalitnější aplikace lepidla s pomocí pistole
1.3.2019 Snazší a kvalitnější aplikace lepidla s pomocí pistole
Pistole na lepidla a tmely nabízejí efektivní, bezpečný a pohodlný způsob, jak aplikovat lepidlo, ať už v průmyslových či výrobních provozech, tak při různých opravách a dekoracích u vás doma.
více
Čistění povrchu před lepením je zásadní. Víte proč?
21.2.2019 Čistění povrchu před lepením je zásadní. Víte proč?
Správná příprava lepené plochy je základním předpokladem pro úspěšné přilnutí a slepení částí. Bohužel, mnoho lidí čištění a odmaštění povrchů zanedbává, což sníží účinnost i u sebekvalitnějších lepidel.
více
3 lepidla, která nesmí chybět ve vaší domácnosti
13.2.2019 3 lepidla, která nesmí chybět ve vaší domácnosti
Ulomený kus hračky či nábytku, fotoalbum, poškozená obálka knihy nebo uvolněný kohoutek v koupelně – kvalitní lepidlo patří do povinné výbavy každé domácnosti. Ale jak z dnešní nabídky vybrat 1 lepidlo pro širokou škálu použití a za rozumnou cenu?
více
Představujeme produkty BELZONA II.
11.1.2019 Představujeme produkty BELZONA II.
Belzona je renomovaná značka špičkových výrobků pro ochranu a údržbu průmyslových zařízení, staveb či střešních krytin. Od svého založení v roce 1952 se produkty vyšplhaly na samotnou špičku v oboru.
více
Vteřinové lepidlo – jak vybrat to správné
19.12.2018 Vteřinové lepidlo – jak vybrat to správné
Kyanoakryláty, alias sekundová neboli vteřinová lepidla dokážou během pár sekund slepit malé díly z kovu, plastu, gumy, papíru, tkaniny a řady dalších materiálů.
více
Představujeme produkty BELZONA I.
10.12.2018 Představujeme produkty BELZONA I.
​Belzona je renomovaná značka špičkových produktů pro ochranu a údržbu průmyslových zařízení, staveb či střešních krytin. Od svého založení v roce 1952 se výrobky vyšplhaly na samotnou špičku v oboru
více
Jaké lepidlo je vhodné na kov?
19.11.2018 Jaké lepidlo je vhodné na kov?
Lepení kovů je dnes naprosto běžná věc. Pokud vyberete správné lepidlo, může být spoj opravdu velmi pevný a odolný. Ovšem které lepidlo na kov je nejvhodnější?
více
Na co vše lze využít lakové popisovače Edding 750?
1.11.2018 Na co vše lze využít lakové popisovače Edding 750?
Společnost Edding je známá především v Německu, ale i u nás a jinde v Evropě. Naplno se zabývá výrobou kvalitních popisovačů téměř 60 let a za tu dobu si vybudovala velmi silnou pozici na trhu – lakové popisovače Edding jsou tak zárukou skutečné kvality.
více
Nejlepší způsob, jak odstranit vteřinové lepidlo
17.10.2018 Nejlepší způsob, jak odstranit vteřinové lepidlo
Vteřinové lepidlo, neboli kyanoakrylátové lepidlo, je skvělým pomocníkem v případě, že potřebujeme něco rychle slepit. Jako jedno z mála lepidel vysychá ihned a spoj velmi rychle vytvrdne.
více
Belzona: ideální přípravky pro správnou péči o průmyslová zařízení
10.10.2018 Belzona: ideální přípravky pro správnou péči o průmyslová zařízení
Přípravky a produkty Belzona představují tradiční, ale přitom dnes už moderní přístup nejen k ochraně, ale i následné renovaci průmyslových zařízení. Moderní technologický postup výroby a hlavně kvalitní základ, který oceníte v každém průmyslu.
více
Průvodce lepením: jaké lepidlo vybrat na polystyren, kov, sklo nebo plast?
23.7.2018 Průvodce lepením: jaké lepidlo vybrat na polystyren, kov, sklo nebo plast?
Lepidel je na trhu obrovské množství, není tak jednoduché se v nich vyznat. My Vám však přinášíme rychlý návod, jaké lepidlo je vhodné použít na určité typy materiálů!
více
Lepidla-online bodují i na tenisových kurtech
8.5.2018 Lepidla-online bodují i na tenisových kurtech
Tenista Josef Nudera, kterého sponzoruje naše společnost, dokázal vyhrát v letošním roce druhý turnaj v řadě. O víkendu triumfoval na antukovém turnaji v Havířově, kde získal rekordní 5. titul z tamního turnaje. Naši značku tak reprezentoval na nejvyšším stupínku.
více
frame-scrollup