Průmyslové lepidla a tmely Loctite

Novinky a zajímavosti

Představujeme produkty BELZONA II.
11.1.2019 Představujeme produkty BELZONA II.
Belzona je renomovaná značka špičkových výrobků pro ochranu a údržbu průmyslových zařízení, staveb či střešních krytin. Od svého založení v roce 1952 se produkty vyšplhaly na samotnou špičku v oboru.
více
Vteřinové lepidlo – jak vybrat to správné
19.12.2018 Vteřinové lepidlo – jak vybrat to správné
Kyanoakryláty, alias sekundová neboli vteřinová lepidla dokážou během pár sekund slepit malé díly z kovu, plastu, gumy, papíru, tkaniny a řady dalších materiálů.
více
Představujeme produkty BELZONA I.
10.12.2018 Představujeme produkty BELZONA I.
​Belzona je renomovaná značka špičkových produktů pro ochranu a údržbu průmyslových zařízení, staveb či střešních krytin. Od svého založení v roce 1952 se výrobky vyšplhaly na samotnou špičku v oboru
více
Jaké lepidlo je vhodné na kov?
19.11.2018 Jaké lepidlo je vhodné na kov?
Lepení kovů je dnes naprosto běžná věc. Pokud vyberete správné lepidlo, může být spoj opravdu velmi pevný a odolný. Ovšem které lepidlo na kov je nejvhodnější?
více
Na co vše lze využít lakové popisovače Edding 750?
1.11.2018 Na co vše lze využít lakové popisovače Edding 750?
Společnost Edding je známá především v Německu, ale i u nás a jinde v Evropě. Naplno se zabývá výrobou kvalitních popisovačů téměř 60 let a za tu dobu si vybudovala velmi silnou pozici na trhu – lakové popisovače Edding jsou tak zárukou skutečné kvality.
více
Nejlepší způsob, jak odstranit vteřinové lepidlo
17.10.2018 Nejlepší způsob, jak odstranit vteřinové lepidlo
Vteřinové lepidlo, neboli kyanoakrylátové lepidlo, je skvělým pomocníkem v případě, že potřebujeme něco rychle slepit. Jako jedno z mála lepidel vysychá ihned a spoj velmi rychle vytvrdne.
více
Belzona: ideální přípravky pro správnou péči o průmyslová zařízení
10.10.2018 Belzona: ideální přípravky pro správnou péči o průmyslová zařízení
Přípravky a produkty Belzona představují tradiční, ale přitom dnes už moderní přístup nejen k ochraně, ale i následné renovaci průmyslových zařízení. Moderní technologický postup výroby a hlavně kvalitní základ, který oceníte v každém průmyslu.
více
Průvodce lepením: jaké lepidlo vybrat na polystyren, kov, sklo nebo plast?
23.7.2018 Průvodce lepením: jaké lepidlo vybrat na polystyren, kov, sklo nebo plast?
Lepidel je na trhu obrovské množství, není tak jednoduché se v nich vyznat. My Vám však přinášíme rychlý návod, jaké lepidlo je vhodné použít na určité typy materiálů!
více
Lepidla-online bodují i na tenisových kurtech
8.5.2018 Lepidla-online bodují i na tenisových kurtech
Tenista Josef Nudera, kterého sponzoruje naše společnost, dokázal vyhrát v letošním roce druhý turnaj v řadě. O víkendu triumfoval na antukovém turnaji v Havířově, kde získal rekordní 5. titul z tamního turnaje. Naši značku tak reprezentoval na nejvyšším stupínku.
více
Lepidla Loctite a jejich uplatnění v průmyslu
13.2.2018 Lepidla Loctite a jejich uplatnění v průmyslu
Lepidla Loctite a Teroson, stejně jako tmely, maziva a další produkty z e-shopu lepidla-online.cz, se využívají v mnoha průmyslových odvětvích. Jde především o strojírenství, opravárenství a údržbu strojů – nepostradatelné jsou však též ve zdravotnictví nebo automobilovém průmyslu. Pojďme si ukázat, jak lze lepidla zužitkovat v konkrétních průmyslových segmentech.
více
Jak vybrat lepidlo pro 5 nejčastějších aplikací
9.2.2018 Jak vybrat lepidlo pro 5 nejčastějších aplikací
Každý materiál a spoj vyžaduje jiný typ lepení. Výběr správného lepidla má proto zásadní důležitost. Lepidla a tmely jsme rozdělili do kategorií dle použití a typu aplikace. V tomto stručném průvodci se blíže zaměříme na nejčastější využití lepidel.
více
DNY DOPRAVY ZDARMA
10.11.2017 DNY DOPRAVY ZDARMA
Lepidla-online.cz se stanou součástí DNŮ DOPRAVY ZDARMA ve spolupráci s Heurékou. Vyřešte si tak objednávku v klidu bez poštovného. Ve dnech od 13. až do 19. listopadu 2017 do 23:59 nakupujete na našem e-shopu s dopravou zdarma.
více
frame-scrollup