Průmyslové lepidla a tmely Loctite

Novinky a zajímavosti

Poznejte tekuté kovy Loctite a Belzona
24.4.2019 Poznejte tekuté kovy Loctite a Belzona
S tekutými kovy se můžete setkat taky pod názvem kovem plněné tmely. Jde o dvousložkové epoxidy plněné buďto hliníkem nebo i ocelí. Na našem e-shopu můžete najít tekuté kovy dvou značek - Loctite a Belzona. Jednotlivé druhy se přitom liší složením i použitím. Jaké jsou nejoblíbenější tekuté kovy a na co je lze použít?
více
Kde všude můžete použít silikonový tmel?
10.4.2019 Kde všude můžete použít silikonový tmel?
Silikonové tmely jsou velice pružné materiály, které se skvěle hodí především k utěsňování spár a děr, ale také k lepení. Jde o velice odolné produkty, neublíží jim mráz, UV záření ani extrémní teploty až do 250°C. Silikony jsou známé také tím, že se nedají přetřít, vyrábí se proto v různých barevných odstínech.
více
Nové produkty na e-shopu - oblíbená maziva WD-40
27.3.2019 Nové produkty na e-shopu - oblíbená maziva WD-40
Modro-žluté lahvičky sprejů WD 40 jste už určitě potkali. Jedná se o jedny z nejoblíbenějších maziv do domácnosti, profesionálních dílen nebo i do výbavy aktivních sportovců. WD-40 nově najdete i na našem e-shopu, chcete svým zákazníkům totiž nabídnou prvotřídní kvalitu za rozumnou cenu a sami dobře víme, že bez těchto maziv se po čase neobejde nikdo.
více
Snazší a kvalitnější aplikace lepidla s pomocí pistole
1.3.2019 Snazší a kvalitnější aplikace lepidla s pomocí pistole
Pistole na lepidla a tmely nabízejí efektivní, bezpečný a pohodlný způsob, jak aplikovat lepidlo, ať už v průmyslových či výrobních provozech, tak při různých opravách a dekoracích u vás doma.
více
Čistění povrchu před lepením je zásadní. Víte proč?
21.2.2019 Čistění povrchu před lepením je zásadní. Víte proč?
Správná příprava lepené plochy je základním předpokladem pro úspěšné přilnutí a slepení částí. Bohužel, mnoho lidí čištění a odmaštění povrchů zanedbává, což sníží účinnost i u sebekvalitnějších lepidel.
více
3 lepidla, která nesmí chybět ve vaší domácnosti
13.2.2019 3 lepidla, která nesmí chybět ve vaší domácnosti
Ulomený kus hračky či nábytku, fotoalbum, poškozená obálka knihy nebo uvolněný kohoutek v koupelně – kvalitní lepidlo patří do povinné výbavy každé domácnosti. Ale jak z dnešní nabídky vybrat 1 lepidlo pro širokou škálu použití a za rozumnou cenu?
více
Představujeme produkty BELZONA II.
11.1.2019 Představujeme produkty BELZONA II.
Belzona je renomovaná značka špičkových výrobků pro ochranu a údržbu průmyslových zařízení, staveb či střešních krytin. Od svého založení v roce 1952 se produkty vyšplhaly na samotnou špičku v oboru.
více
Vteřinové lepidlo – jak vybrat to správné
19.12.2018 Vteřinové lepidlo – jak vybrat to správné
Kyanoakryláty, alias sekundová neboli vteřinová lepidla dokážou během pár sekund slepit malé díly z kovu, plastu, gumy, papíru, tkaniny a řady dalších materiálů.
více
Představujeme produkty BELZONA I.
10.12.2018 Představujeme produkty BELZONA I.
​Belzona je renomovaná značka špičkových produktů pro ochranu a údržbu průmyslových zařízení, staveb či střešních krytin. Od svého založení v roce 1952 se výrobky vyšplhaly na samotnou špičku v oboru
více
Jaké lepidlo je vhodné na kov?
19.11.2018 Jaké lepidlo je vhodné na kov?
Lepení kovů je dnes naprosto běžná věc. Pokud vyberete správné lepidlo, může být spoj opravdu velmi pevný a odolný. Ovšem které lepidlo na kov je nejvhodnější?
více
Na co vše lze využít lakové popisovače Edding 750?
1.11.2018 Na co vše lze využít lakové popisovače Edding 750?
Společnost Edding je známá především v Německu, ale i u nás a jinde v Evropě. Naplno se zabývá výrobou kvalitních popisovačů téměř 60 let a za tu dobu si vybudovala velmi silnou pozici na trhu – lakové popisovače Edding jsou tak zárukou skutečné kvality.
více
Nejlepší způsob, jak odstranit vteřinové lepidlo
17.10.2018 Nejlepší způsob, jak odstranit vteřinové lepidlo
Vteřinové lepidlo, neboli kyanoakrylátové lepidlo, je skvělým pomocníkem v případě, že potřebujeme něco rychle slepit. Jako jedno z mála lepidel vysychá ihned a spoj velmi rychle vytvrdne.
více
frame-scrollup